Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0