Movies
Ratings
200
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0