Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0