Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5