Titles you rated
About TimeRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
My PaparottiRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5