Movies
Ratings
347
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Baseball GirlRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Last SummerRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0