Movies
Ratings
158
The NotebookRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0