Titles you rated
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5