Titles you rated
John CarterRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
FateRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0
Se7enRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5