Titles you rated
Elite SquadRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Liar Game: RebornRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
TakersRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Saving Jessica LynchRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0