Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0