Movies
Ratings
138
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0