Titles you rated
DriveRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Be Kind RewindRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0