Titles you rated
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0