Movies
Ratings
410
Edge of TomorrowRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 0.5
BlindRated ★ 0.5
Last HolidayRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
InsaneRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 0.5
LoganRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 0.5