Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0