Movies
Ratings
213
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
The RoomRated ★ 4.0- Our CatRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
IdiocracyRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 1.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5