Movies
Ratings
106
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0