Titles you rated
TrainspottingRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0