Titles you rated
The RockRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0