Movies
Ratings
82
No MercyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 1.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Love So DivineRated ★ 1.0