Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.0