Movies
Ratings
679
Your Name.Rated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 4.0
Swimming PoolRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.5
Bad TeacherRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Nobody WalksRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Incident in a GhostlandRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0