Movies
Ratings
155
A Star Is BornRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0