Movies
Ratings
660
LucyRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
The TerroristRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5