Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.0