Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
The DuellistsRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Love and HonorRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0- Shining Boy and Little RandyRated ★ 3.5
Look Who's BackRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.5
Godzilla vs. DestoroyahRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5