Movies
Ratings
175
To Rome with LoveRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.5