Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Mushi-Shi: The MovieRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.5
AntitrustRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5