Titles you rated
Japan SinksRated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 2.5
RampageRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0