Movies
Ratings
73
Les MisérablesRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0