Movies
Ratings
551
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- HeartbeatRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0- The CheatRated ★ 3.5
The ImmigrantRated ★ 3.5
SelmaRated ★ 5.0
IntrudersRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Behind the Dark NightRated ★ 5.0
AwaitingRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0