Titles you rated
2012Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
CartRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 0.5
Non-StopRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0