Titles you rated
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5