Movies
Ratings
942
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 0.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0