Movies
Ratings
1107
Se7enRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The StingRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0