Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5