Movies
Ratings
31
The ThievesRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0