Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5