Titles you rated
The RevenantRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 1.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 2.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 0.5