Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 0.5
MulanRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5