Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.5
The Foul KingRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0