Movies
Ratings
180
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
AlfieRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Love Is in the AirRated ★ 2.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0