Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0