Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.5- The LetterRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.0
The Sea InsideRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.5
CosmopolisRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0