Movies
Ratings
341
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0