Movies
Ratings
349
PaddingtonRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 3.5
Ooops! Noah is Gone...Rated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5