Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5