Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
CrashRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bring Me HomeRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5