Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
The Last StandRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0